Komu służą ciekawe szkolenia prawne

Biznes i finanse

Czy zdarzyło Ci się mieć poczucie, że się nie rozwijasz, że nie podążasz w tym kierunku, który wybrałeś a być może nie posiadasz właściwych zdolności w tym co robisz? Czy tygodnie uciekają Tobie dzień za dniem, tydzień za tygodniem i odczuwasz stracony czas? Prawdopodobnie powinieneś to zmienić !

Prawne Szkolenia dla firm

Szkolenia prawne online dla firm to wykłady dedykowane nie tylko dla właścicieli firm, zarządów spółek handlowych czy kadry zarządzającej. Szkolenia prawne online to także rewelacyjne szkolenia dla sprzedawców a także kadry niższego szczebla, umożliwiające im rozwój osobisty takiego właściciela firmy, czy członków zarządu. Jakich tematów dotyczą szkolenia prawne? Szkolenia prawne dla firm mogą dotyczyć pełnego zakresu obejmującego działalność przedsiębiorstwa. Na przykład do takiego zakresu możemy zaliczyć:
  • Tworzenie umów handlowych w relacjach B2B i B2C
  • Instytucję rękojmi w prawie polskim
  • Zabezpieczanie umów cywilnoprawnych
  • RODO dla firm
  • Obowiązki MAR dla spółek giełdowych
  • Tworzenie umów cywilnoprawnych w relacjach B2B i B2C

Dzięki szkoleniom z zakresu sztuki konstruowania umów cywilnoprawnych B2B i B2C zarówno zarząd jak i pracownicy zdobędą wiedzę w jaki sposób należy konstruować tego typu umowy , jakie są względne i bezwzględne warunki takich umów, jakie mogą być kary za nienależyte wykonanie określonych obowiązków w kontraktach, jak zabezpieczyć w sposób właściwy umowę handlową b2b i b2c, oraz które zapisy i klauzule winny pojawić się w tego rodzaju umowie aby ułatwione było dochodzenie roszczeń pomiędzy stronami. Dzięki wiedzy zdobytej na tego rodzaju szkoleniu, każda osoba analizująca umowę cywilnoprawną będzie posiadała wiedzę na jakie zapisy umowy powinna zwracać uwagę i które zagrożenia mogą za sobą nieść poszczególne jej zapisy.

Rękojmia w prawie polskim

Szkolenie prawne dotyczące rękojmi w prawie polskim jest kompleksowym szkoleniem i ma za swoją funkcję poszerzenie świadomości o tej instytucji w gronie pracowników, sprzedawców i menadżerów. W czasie szkolenia szkolący się nabędą wiedzę o tym co to jest rękojmia, kiedy ma zastosowanie, czy można ją wyłączyć w kontraktach oraz które warunki należy spełnić aby zwolnić się z odpowiedzialności z tego tytułu.

Przeczytaj również w kategorii: biznes-i-finanse