Olej opałowy Olej napędowy

dla ciebie

Czy Maffasion będzie miała problemy?

Biznes i finanse

W tym roku coraz bardziej popularne a szkolenia prawne dla pracowników. Oddziaływanie na to ma zapewne pandemia COVID-19, która utrudnia normalne szkolenia. Gdy mówimy o szkoleniach prawnych mogą one być przeprowadzane online. Dzięki takiemu rozwiązaniu szkolenia prawne są dostępne dla dużej ilości współpracowników. Pamiętać również należy, że pracodawcy powinni zatrudnionych pracowników. Szkolenia prawne dotyczyć mogą:

• przygotowywania umów B2B
  • spraw korporacyjnych
  • tematów z zakresu prawa rodzinnego np.alimentów Niedostateczna wiedza z zakresu istotnych zagadnień prawnych może skutkować poważnymi sankcjami prawnymi.

Czy Maffasion będzie miała problemy ?

Przykładowo Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zainicjował postępowanie dotyczące wyjaśnienia czy Maffasion dopuściła się naruszenia zasad związanych naruszenia praw konsumentów. Sytuacji takich oszczędzić mogą dobre szkolenia prawne online, dzięki którym dany uczestnik będzie wiedział jakie są jego prawa i obowiązki.

• Przeczytaj również w kategorii: biznes-i-finanse

Nowy wzór formularza VAT-26

firmy prowadzące
    Komu służą ciekawe szkolenia prawne